Istnieje wiele praktycznych akcesoriów, pomagających jak najlepiej zadbać o swoje ubrania. Dzięki nim codzienne funkcjonowanie jest znacznie prostsze i wygodniejsze, a niekiedy też… tańsze. Jednym z takich rozwiązań, bez których naprawdę trudno się obyć, są rolki do ubrań. Niby niewielki przedmiot, a potrafi naprawdę się przydać. Na rynku, oprócz standardowych produktów, coraz częściej pojawiają się tak zwane wieczne rolki.

Czym się wyróżniają takie modele i dlaczego warto się nimi zainteresować? O tym wszystkim napiszemy poniżej.

Skontaktuj się z nami!

Numer telefonu: +48 881 704 304

E-mail: info@struswear.com

Odpowiadamy w 24 godziny!

Wieczna rolka do ubrań – co to takiego i jak działa?

 

Chyba każdy kojarzy praktyczne rolki do czyszczenia odzieży. Najczęściej są to lekkie i wygodne urządzenia z papierową taśmą klejącą, która pozwala łatwo usunąć rozmaite zabrudzenia z odzieży lub innych tekstyliów.

Obecnie coraz więcej osób odchodzi od klasycznych rolek na rzeczy tak zwanych wiecznych modeli. Co je wyróżnia? W ich przypadku tworzywem czyszczącym nie jest standardowa, zdzierana taśma, a powierzchnia powleczona klejącym silikonem, który niczym magnes przyciąga wszelkie zanieczyszczenia. Po każdorazowym użyciu, wystarczy tylko umyć rolkę czystą wodą i osuszyć ją, by znów była gotowa do kolejnego wykorzystania.

Do czego przydają się wieczne rolki do odzieży?

 

Najczęściej używa się rolki do czyszczenia ubrań – tuż przed wyjściem z domu lub w trakcie podróży. Pozwala to zachować nienaganny wygląd, zwiększyć profesjonalność wizerunku (zwłaszcza przed ważnym spotkaniem biznesowym), bądź po prostu poczuć się bardziej komfortowo, zapominając o rozmaitych zabrudzeniach, pojawiających się często na powierzchni tkanin. Przy pomocy rolki da się bowiem łatwo zebrać wszelkie włosy, sierść zwierząt, pyłki i kurz.

Warto wspomnieć o tym, że rolki można bez przeszkód wykorzystywać do czyszczenia nie tylko odzieży, ale też innych domowych tekstyliów, w tym zwłaszcza:

  • tapicerowanych mebli,
  • poduszek,
  • zasłon i firanek,
  • dywanów,
  • obrusów.

Wielu kierowców wykorzystuje rolki nawet do oczyszczania tapicerki w swoich samochodach. Stanowią one niejednokrotnie przydatny element wyposażenia, chętnie przechowywany w bagażniku.

Postawienie na rolki do odzieży to zatem skuteczny sposób na szybkie i bezproblemowe oczyszczenie różnych powierzchni, by zawsze prezentowały się optymalnie.

Dlaczego warto stosować wieczną rolkę do ubrań?

 

Czym wyróżniają się rolki wielokrotnego użytku? Dzięki nim da się bezproblemowo odświeżyć i oczyścić tkaniny, bez wysiłku i konieczności uciekania się do detergentów. Produkty wielokrotnego użytku są dodatkowo niezmiernie wygodne w codziennym użytkowaniu. Nie trzeba pamiętać o zapewnieniu zapasów wymiennych wkładów z taśmą klejącą. Wystarczy tylko mieć rolkę oraz nieco wody do oczyszczenia jej po zastosowaniu. To zatem rozwiązanie nie tylko praktyczne, ale też ekonomiczne, gdyż zmniejsza koszty związane z eksploatacją rolki.

Nie zapominajmy również o aspekcie ekologicznym. Korzystanie z rolek wielokrotnego użytku, ogranicza ilość odpadów. Nie trzeba bowiem każdorazowo zużywać kolejnych warstw taśmy. Stosowanie rolek wielokrotnego użytku to zatem nie tylko korzyść dla odzieży i portfela, ale także dla środowiska naturalnego.

Rolki silikonowe są wygodne w przechowywaniu i transporcie. Da się zatem bez trudu zabrać je ze sobą w podróż, by w każdym miejscu i czasie dokładnie oczyścić wszystkie części garderoby. Użycie ich jest proste i nie wymaga wysiłku, dlatego z takiego narzędzia mogą bezpiecznie korzystać dorośli i dzieci.

Odzież w idealnej kondycji – praktyczne akcesoria do domu

 

Nowoczesne rolki do czyszczenia ubrań to praktyczny element każdej garderoby, który pomaga zadbać o odzież i inne tkaniny, nie tylko w domowych wnętrzach. Chętnie sięgają po nie właściciele zwierząt, choć tak naprawdę jest to uniwersalne akcesorium, przydatne w zasadzie w każdym domu.

Warto rozważyć wykorzystanie produktów wielokrotnego użytku – zapewniają wygodę stosowania, są praktyczne i ekonomiczne. Zdecydowanie powinny na dobre zagościć w każdej szafie, by zawsze pomóc w dokładnym oczyszczeniu materiału z włosów, pyłków, sierści i kurzu. Dzięki nim w każdy okolicznościach można wyglądać nienagannie, pięknie i po prostu modnie.

Skontaktuj się z nami!

Numer telefonu: +48 881 704 304

E-mail: info@struswear.com

Odpowiadamy w 24 godziny!