Rynek mody online rozwija się prężnie od lat. Nawet pandemia koronawirusa nie stała się dla niego przeszkodą, by zdobywać nowe przestrzenie oraz pozyskiwać kolejnych klientów, coraz chętniej decydujących się na kupowanie ubrań za pośrednictwem Internetu. Przestrzeń wirtualna stanowi zatem obszar do weryfikacji dla wielu podmiotów. Niejeden producent odzieży bądź marka odzieżowa powinni sprawdzić, czy dzięki postawieniu właśnie na ten kanał nie będą w stanie poprawić swoich wyników sprzedażowych, a także zbudować większej rozpoznawalności swojej firmy wśród konsumentów.

Jak w dotarciu do klienta może pomóc e-commerce? Co zmienia się obecnie w sprzedaży odzieży online?

Skontaktuj się z nami!

Numer telefonu: +48 881 704 304

E-mail: info@struswear.com

Odpowiadamy w 24 godziny!

Branża modowa online – trendy i statystyki

Branża fashion bije kolejne rekordy. W zeszłym roku jej wartość na całym świecie przekroczyła 760 miliardów dolarów. Jak czytamy w danych zebranych przez serwis Statista, w tym roku ponad połowa całej sprzedaży odzieży odbędzie się za pośrednictwem Internetu – nawet pomimo spowolnienia gospodarczego wywołanego pandemią i sytuacją geopolityczną w naszym regionie.

To zatem olbrzymia szansa dla wielu polskich podmiotów, by rozwinąć skrzydła i wejść na międzynarodowe rynki ze swoimi produktami. Trudno się zatem dziwić, że spora grupa lokalnych marek inwestuje w sklepy online, by dotrzeć do nowych klientów i rozwinąć swoje sklepy z modną, nowoczesną odzieżą.

 

e-Commerce a producent odzieży – co można zyskać?

Dlaczego e-commerce sprawdza się w branży fashion? Podstawą jest oczywiście większy zasięg sprzedażowy. Nie trzeba ograniczać się tylko do osiedla, dzielnicy lub miasta. W Internecie przed sprzedawcami otwierają się znacznie szersze horyzonty. Mogą bowiem bez przeszkód oferować swoje towary konsumentom z rozmaitych zakątków świata. Sieć w tym przypadku jeszcze bardziej łączy ludzi i otwiera ich na świat. W dużej mierze sprzedaż odzieży i obuwia za pośrednictwem e-commerce to bowiem transakcje międzynarodowe – przeprowadzane wygodnie, z prawdziwą łatwością (zarówno dla kupującego, jak i sprzedawcy).

Korzystanie z internetowego kanału sprzedaży i promocji dla firm z sektora fashion ułatwia docieranie do klientów oraz sklepów i hurtowni, z czego chętnie korzysta niejeden producent odzieży. Tak buduje się nowe kontakty biznesowe oraz transgraniczne łańcuchy dostaw.

W końcu obecność marki w świecie online sprzyja tworzeniu trwalszych więzi z klientami. Tak wyłapuje się zmiany trendów oraz sprawniej reaguje na potrzeby konsumenckie. A to szansa na wyprzedzenie konkurencji, jeśli tylko wcześniej zadba się o perfekcyjne dopracowanie logistyki w firmie.

 

Producent odzieży – wyzwania w sprzedaży online

Samo dostrzeżenie zmian na rynku nie stanowi jednak przewagi konkurencyjnej. Należy jeszcze wprowadzić zmiany w swoim asortymencie, by jak najlepiej odpowiadał potrzebom konsumentów prywatnych i biznesowych.

Jak to osiągnąć? Warto współpracować z polskimi firmami. Lokalne podmioty, jak Strus Wear, dysponują nowoczesnymi parkami maszynowymi, dzięki którym są w stanie realizować rozmaite zamówienia na zaprojektowanie i uszycie odzieży w ekspresowym czasie. Zamawiający zyskuje większą kontrolę oraz może uczestniczyć w procesie, by mieć pewność, że konkretny produkt w pełni odpowiada oczekiwaniom jego klientów. Komunikacja z takim podmiotem jest też prostsza i wygodniejsza, co usprawnia wprowadzanie zmian w zamówieniach, bądź pozwala na szybsze reagowanie w razie pojawienia się nowych trendów na rynku. To zatem skuteczna droga do wyprzedzenia rywali, zwłaszcza gdy postawi się na współpracę z najlepszymi.

 

Strus Wear – profesjonaliści w produkcji odzieży

Firma Strus Wear to producent odzieży z długoletnim doświadczeniem, stawiający na budowanie trwałych relacji z klientami. Mogą oni zlecać realizację własnych projektów, bądź korzystać z gotowych wzorów – w najmodniejszych kolorach i fasonach obecnego sezonu. W Strus Wear produkujemy wzory, które są dopasowane do zaleceń klienta, a jeśli takowych nie ma, możemy zasugerować wzory dostępne w naszej bazie. Działamy tak, aby klient był w 100% zadowolony z końcowego efektu. 

Nieustannie śledzimy trendy i dbamy o jakość każdej sztuki produktu, by sprostać rosnącym oczekiwaniom naszych odbiorców oraz aktywnie kreować rynek fashion nie tylko w przestrzeni internetowej, ale też na ulicach w Polsce, Holandii, Belgii i innych krajach.

Zachęcamy do poznania naszej oferty oraz do wzięcia udziału w darmowej konsultacji, by sprawdzić, jak możemy pomóc Ci w zaistnieniu w świecie oryginalnej i jakościowej odzieży dla wymagających.

Skontaktuj się z nami!

Numer telefonu: +48 881 704 304

E-mail: info@struswear.com

Odpowiadamy w 24 godziny!